Orelis.lt svetainės taisyklės

1. Kiekvienas naudodamas Orelis.lt svetainėje esančią informaciją privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis ir jų laikytis.

2. Orelis.lt neprisiima atsakomybės už šioje svetainėje skelbiamos informacijos tikslumą ir jos panaudojimo pasekmes. Prognozės yra kuriamos atsižvelgiant į daugelį meteoroliginių faktų, tačiau kartais gali būti netikslios.

3. Lankytojas sutinka naudotis informacija savo nuožiūra ir nereikšti pretenzijų, jei prognozė nepasitvirtino,.

4. Svetainės forumo dalyviai sutinka neteršti forumo temų beprasmiais įrašais, informacija, kuri pažeidžia LR įstatymus, nereklamuoti.

5. Draudžiama naudoti Orelis.lt pateikiamą informaciją kitose interneto svetainėse (išskyrus naudojant Orelis.lt sukurtą priemonę "Orai tavo svetainėje") ar leidiniuose.

6. Norintys platinti Orelis.lt svetainėje esančią informaciją, privalo apie tai pranešti raštu Orelis.lt svetainės administratoriui ir gauti raštišką sutikimą. Platinamos informacijos šaltinyje būtina nurodyti, jog ši informacija yra iš Orelis.lt svetainės.

7. Registruotas lankytojas sutinka, kad jo orelis.lt prieiga būtų prijungta prie ePasas.lt

9. Registruotas lankytojas sutinka, kad jo duomenys būtų naudojami netiesioginiais tikslais – lankytojų poreikių analizės ir nustatymo tikslais, tiesioginės rinkodaros tikslais, paslaugų kokybės gerinimo tikslais, svetainės naudingumo kėlimo tikslais ir kitais teisėtais tikslais.

10. Šios taisyklės yra paskutinį kartą keistos 2009.10.19.

11. Šios taisyklės gali būti pakeistos bet kuriuo metu be jokio perspėjimo.

12. Orelis.lt turi teisę fiksuoti informacijos davėjų IP adresus.

13. Orelis.lt turi teisę blokuoti priėjimą prie šios svetainės vartotojams, nusižengusiems šioms taisyklėms.